| Iulitta a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna jumatate iar el tot isi face ganduri de viitor cum ar fi: ar brea sa mergem impreuna o zi la munte ca sa vizitam nu stiu ce, ar vrea sa mergem impreuna la o nunta de ai unei rude a lui s.a.m.d. Acuma mi-a propus ca peste o luna, adica de Pasti, ar vrea sa il facem impreuna, ori la ai lui ori la ai mei. Ma surprinde propunerea asta si nu stiu cum anume sa o iau si cum sa o percep. Tu ce zici?

Răspuns Câştigător
| TheDifference a răspuns:

Inseamna ca omu chiar te iubeste, isi doreste sa petreaca cat mai mult timp cu tine si vrea sa te aiba aproape mereu.

Si ca de obicei tu o sa il lasi pentru altu, pentru ca nu o sa iti mai placa ca vrea sa isi petreaca foarte mult timp cu tine. Asa fac toate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheDifference):

Nu generaliza, te rog, si mersi pentru raspunsul tau!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Zic să stai deschis cu el de vorbă.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri, inseamna ca are ganduri serioase cu tine si nu vrea doar o aventura, plus se simte bine alaturi de tine. Daca nu esti pe aceeasi lungime de unda cu el, spune i si lui asta, mai bine acum decat sa il lasi cu ochii in soare mai tarziu

| Azµre a răspuns:

O fi și greu, petrece cu el! Te iubește ține la tine și vrea să fiți împreună!

| 7639781254 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o aveti. Daca sunteti adolescenti, e destul de ciudat, zic eu...

| Danna00 a răspuns:

Inseamna ca vrea ceva mai serios cu tine, nu doar o aventura big grin si e bine...multe fete cauta baieti in genul asta.eu zic sa ti de elbatting eyelashes

| BME a răspuns:

Cati ani ai?