| ashley26pink a întrebat:

Anul acesta mi-am propus, impreuna cu familia, sa mergem intr-o zona cu multe atractii turistice. Noi suntem din Bacau, si am vrea sa gasim ceva prin Moldova. Stiti voi vreo locatie unde am putea merge? Si cam ce am putea sa vizitam?
Trebuie sa precizez ca bugetul este mediu.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| postpusul a răspuns:

Puteti vizita manastirile din nordul moldovei(Sucevita, Voronet, Sihastria etc.) sau Gheile Bicazului( Muntii Bicaz ofera peisaje spectaculoase), Lacul Rosu, Gura Humorului, Pesterea Cacica etc. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda daca vrei sa dai.

| luvlychick a răspuns:

Bucovina (manastirile), iasi(palatul culturii, casele memoriale, mall-urile, teiul lui eminescu din parcul mare) piatra neamt(gradina zoologica, manastirea din centru) love struck