| anamariaAM a întrebat:

Sunt cu un baiat si nu mai stiu daca mai suntem impreuna si cand vreau sa-l intreb nu vrea ce sa facsadcrying

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Ii spui prima oara cand vorbesti cu el sa te asculte acum.sau niciodatata.si daca te asculta iti afli raspunsurile.si daca nu lasa-l in pace...mai sunt destui baieti

| Cristyn a răspuns:

Cum adica esti cu un baiat, dar nu mai sti daca mai esti cu el? eu zic sa il lasi in pana lui, daca nu te cauta e clar ca nu te iubeste.

| DragonFLoW a răspuns:

Explica putin situatia sau trimite un mesaj, cred ca stiu pe cineva care a trecut prin aceeashi situatie ca tine...