| Ami2002 a întrebat:

E un băiat cu care sunt împreuna si el vrea sa m-a sărute săptămana asta si nu am mai făcut-o si nu vreau sa il dezamăgesc... Si nu știu ce sa fac! sad

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ce ar fi sa ii explici asta clar si sa il lasi pe el sa te invete?

| ioanaa25 a răspuns:

Pai o sa se bucure daca o sa stie ca esti primul baiat care face asta, nu il dezamagesti incearca sa faci se face si el eventual inchide ochii e mult mai bine daca inchizi si te concentrezi pe sarut. Daca vrei poti sa ii spui ca e prima oara si esti putin emotionata eu asa a facut si nu il dezamagesti cu siguranta