| genutzz a întrebat:

Sunt curioasa daca o fata nu ii virgina si baiatul ii virgin ce se intampla? se poate ca fata sa ramana gravida sau ce? sunt curioasa ?dau funda raspuns bun

5 răspunsuri:
| genutzz explică:

Na-ti inteles baiatul ii virgin dar fata nu-i virgina. acum ati inteles?
cum e pana la urma fata poate ramane gravida sau nu? daca baiatul e virgin?

| suntserios a răspuns (pentru genutzz):

Ai macar cea mai vaga idee despre cum se face un copil? Notiuni elementare de biologie? Crezi ca sperma tine cont ca e prima data cand si o trage tipul?

| guardian18angel a răspuns (pentru suntserios):

Nu are relevanta daca o fata e virgina sau nu, sau baiatul e virgin sau nu. Sarcina apare cand lichidul seminal al baiatului patrunde in uterul fetei, iar spermatozoizii aflati in lichid seminal fecundeaza ovului eliberat de trompele uterine ale femeii.

Virginitatea NU are legatura cu sarcina, fara absolut nici o exceptie!

| TiaFCRB a răspuns:

Fata chiar daca e virgina chiar daca nu ea ramane insarcinata daca i-a venit ciclul intelegi?

| numbus a răspuns:

Presupun ca te referi la faptul ca el nu are experienta si s-ar putea sa nu stie cum sa procedezelaughing. pai nu e chiar asa, pentru ca atata timp cat ei se protejeaza nu ar trebui sa fie vreo probleme, din contra fata ar putea sa il ghideze daca are cat de cat experientatongue