| paul_5950 a întrebat:

Sunt de fapt 2 intrebari intr-unabig grin :
Care este cea mai neplacuta(ciudata, cum vreti sa-i ziceti) intamplare pe care ati avut-o la o intalnire, si cum ati reactionat(sau cum ati iesit din acea situatie, daca a fost vorba de o situatie jenanta pentru voi)?

2 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Depinde, trebuia sa dai mai multe detalii happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram in spital dupa operatia de apendicita si m`am trezit din anestezie si prietenul meu a venit sa ma sarute si i-am vomitat in gura big grin. A fost. nici nu vreau sa`mi amintesc. laughing! M`am prefacut ca lesin ca sa nu dau explicatiirolling on the floor