| cioaracalin a întrebat:

Salut TPU? Imi ziceti si mie o intamplare haioasa\jenanta despre voi?

15 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Am 5 gay(nu stiu pluralul corect) în clasa mea(nu îi spun pe nume nu vreau să-i fac de râs si pe internet)

Așa. Dacă ești băiat să te ferești de ei pentru că te iau cu forța toti 5 si te duc in fața clasei apoi te despică 2 te tin de mâini 2 de picioare si al 5lea întrî in tine si imită sexul.Bine nu am pătit-o si nici nu vreau să-o pățesc dar m-am spart de râs si in acelasi timp îmi era milă pentru victima.
Te pun ca la lapte gros doar invers...etc
Vin la tine și te lovesc între picioare si na e jenantlaughing

Acum 3 zile un copchil mai gay de la grădy a venit la mine si m-a apucat de pantaloni si mă trăgea de.m-am și speriat.Doamne în ce lume trăimlaughing

| Ashadow a răspuns:

Buna? Nu iti zic?

| suităr a răspuns:

Eram la biologie si faceam pasarile.
profa: bla...BARZA!
un coleg:aia care aduce bebeii!
eu, de colo:Ma, tu mai crezi povestea aia?
profa:blablabla...CUCUL!
colegul: Bingo!laughing sper ca te-ai prins

| Crucified a răspuns:

Mama laughingrolling on the floor deci eram in casa rolling on the floor)))))) siiirolling on the floor))) ma gandeam saaa laughing ies din casa laughing))rolling on the floor)) si m-am dus pana in bucatarie la urma laughing)))rolling on the floor))))) lesiinnnn de raassss laughing)rolling on the floor))))) moooooooooooooooooooooooooooooorrr rolling on the floor)))))))))

| 00AName00 a răspuns:

Nu.

| inconscient a răspuns:

Mergeam pe strada si l-am vazut pe baiatul de care mi-a placut si mi-a sarit pantoful din picior, pe bune!

Sau...ne povestea o prietena:
"intr-o zi mergeam cu masina cu tata, mama si fratele meu de 3 ani. Mami zice:uite, dragule, au venit berzele din tarile calde(copilasului ii zicea). Si ce ziceti c-a zis frate-miu? Are un copil in cioc?"
Stiti cat am putut sa radem?

Eu am parte in fiecare zi de o intamplare amuzanta datorita unor colegi mai tampiti, dar nu le pot scrie pe toate!

S-a apucat o colega sa deseneze tot ce-a macat si baut in ziua respectiva. Termina ea, prof-ul de la catedra: "Acu' deseneaza si ce-ai eliminat!"
laughing

| Urpaniel a răspuns:

Săpam să îngrop un cadavru, şi am dat de altu'.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Am fost la magazin si un extraterestru mutant cu moaca de semafor se apropria timptil si cu privirea lui de raze laser mi-a topit cureaua de la pantaloni si acesti au picat efectiv dupa mine si mai era multa lume acolo si au inceput sa rada si dupa aia m-0am trensformat in superman l-am distus pe monstru si localnici au zis ca sunt gras si.
Neah, doar glumeam, am tras o basina in clasa in timpul orei big grin

| SladeWilson a răspuns:

Cand m-am sarutat un baiat si in acel moment am stranutat.

| RochEq a răspuns:

Eram la scola si in timpul orei de mate unu se sparge si mirosea urat si unu intreaba cine s-a spart de unu din clasa la noi care era repetent si avea 16 ani spune eu mam spat problem si ala de la noi zice ce misto miroase laughing

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Am mers cu o fata la magazin si ii venea sa se duca la WC si am luat ce ne trebuia si nu a mai putut tine si sa pisat pe ea

| Bogmina a răspuns:

big grin eram cu oprietena de-a mea in fat aunui baiat pe care il placea! Fata de linga mine minca niste ciocolata si in timp ce vb tot scuipa ciocolata din gura! :S

| OnlyOneLove a răspuns:

Intr-o zi am luat bataie de la unicornul meu pentru ca nu dorea sa isi lustruieasca cornul(Cel de pe Cap!)