| cioaracalin a întrebat:

Imi ziceti si mie o intamplare haioasa\jenanta din viata voastra?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu stiu daca e nasoala/jenanta, dar pentru o clipa asa am simtit la acea vreme..eram in clasa a 10 a si un tip din scoala, a venit cu bicicleta, eram un grup de fete si am pus pariu cine se urca pe portbagajul bicicletei din mers, eu mai facusem acest experiment si imi reusise, dar de data asta nuhee heehee heece sa zic, experimentul nu mi-a reusit si am capatat o julitura de mai mare frumusetea iar restul se uitau cam ciudat, dar cand au vazut ca e de rau, a venit si m-a luat in brate un coleg si m-a dus la cabinetul medical...
O zi frumoasa sa aihappy

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Nu am avut parte de aşa ceva.
Sunt prea perfect laughing

| Sunziiiiiiii a răspuns:

Eram pe strada, si ma uitam la doi cum se saruta si am dat cu capul de un stalp tare de tot.