| nicolll a întrebat:

Sunt disperata! el ma cam evita in ultima vreme dar daca astept sunt insarcinata ce ma fac? noi NU am avut contact sexual dar a ejaculat pe mana mea si dupa ce s-a uscat m-am dus la toaleta si m-am sters cu servetel, mi-e teama rau sa nu se fi pus pe hartia igienica vreun spermatozoid sa intre acolo! el nu ar crede asta cu siguranta! ce ma fac? crying

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata. Daca esti, eu cred ca ii poti explica partenerului tau. Pana la urma, voi aveti o relatie de ati ajuns atat de departe, asa incat nu sunteti doi straini sa nu puteti vorbi sau sa nu aveti incredere unul in celalalt.

| monyk a răspuns:

Buna, nu iti face griji ca nu ai de ce...nu ai cum sa ramai insarcinata nicidecum.

| catthshshshs a răspuns:

Nu ai cum! Nu poti ramane asa de usor insarcinata.

| unione a răspuns:

Nicolll, ce bei acolo in poza?happy

| lia a răspuns:

Daca esti insarcinata, avem o a doua minune, dupa Fecioara Maria. Asta in cazul in care ceea ce sustii tu este adevarat.

| Andreea_7493 a răspuns:

Doamne.Innebunesc! Cedez psihic.NU TE SATURI DE INTREBARI TAMPITE? cred ca ai pus intrebarea astea de un milion de ori. ti s-a raspuns la ea o data, de doua ori. da mai da-o-ncolo de treaba. Iti bati joc de noi?

| MariuZ a răspuns:

Nu esti insarcinata. Esti doar praf. De naiva, ca sa ma exprim politicos. Poate de aia te evita! Asteapta sa implinesti macar 18 ani pana sa lasi baietii sa iti ejaculete pe maini!

| cami_5314 a răspuns:

Este evident pentru mine faptul ca iti bati joc de noi cu intrebarea asta precum si cu celelalte intrebari din categoria sunt gravida sau nu. Sunt curioasa sa vad daca mai sunt persoane pe site care cred acelasi lucru...

| loveaholic a răspuns:

Nu este periculos. hartia nu avea cum sa fi introdus spermatozoizii destul de adanc!

| loveaholic a răspuns:

Cred ca ori iti bati joc de noi ori esti foarre neinformata, dar in primul rand iti este foarte frica sa nu ramai insarcinata. stai linistita, nu ramai insarcinata atat de usor.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Draga mea, tu dupa fiecare sex ne intrebi pe noi daca esti? tu esti disperata rau O. o nu mai fa sex daca tie atat de frica ca ramai insarcinata
( de aia exsista prezervativ ) si la intrebare ta nici nu mai rasp.

| marcel_5462 a răspuns:

Dar daca el nu te evita nu mai esti insarcinata?

| onisorhoha a răspuns:

Sf!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai pus si lui aceeasi intrebare? Eu inteleg acum de ce te evita!
Ce sa te faci? Tacerea e de aur, uneori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow ai pus ogramada de intrebari pe acest subiect cred ca deja ai o depresie. Intelege ca o sa ramai insarcinata cand el isi da drumul in tine, nu ramai din chestiile astea pe care le-ai specificat in intrebarile tale.

| mename oana a răspuns:

Fa un test de sarcina explica-i cu seriozitate si ca nu glumesti cu asta fii sincera si cu tine insuti deci mai intai asigurate daca ai ramas dfaca nu avorteaza vb cu un ginecolog mult succes si da doamne sa nu fi ramas insarcinata dar stai ai si mentionat ca doar un spermatozoiz el nu cred ca face toata treaba nu stiu fa un test de ssarcina

| robby_7943 a răspuns:

Nu ma obosesc sa iti raspund la intrebarea asta, deoarece este o intrebare imbecila! Asa ca ramai in prostia ta! Pa!