| anonima35776 a întrebat:

Salut,acum câteva zile am avut un act sexual cu partenerul meu,a ejaculat pe mine, după contact a observat că avea spermă pe degete, s-a șters cu un șervețel uscat iar după mi-a introdus degetele în vagin vrând să mă mai satisfacă puțin, se poate să fi rămas însărcinată?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca s-a sters bine nu sunt sanse, spermatozoizii mor repede in astfel de situatii dar vezi ca degetul iti poate produce rani, chiar daca pe moment nu simti unghia lui te poate rani pe interior, degetul il foloseste doar in afara vaginului.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fata, cu degetele nu va putea sa te satisfaca niciodata in vagin, fiindca acolo numai un penis "adeavarat" poate, fiind nevoie sa excite peretii vaginului, ca sa-ti produca un orgasm vaginal.
Nu mai lasa pe nimeni sa-ti bage degetele murdare in vagin, ca nu-ti produce nici un orgasm cu degetele, fiind imposibil acest lucru, dar iti poate produce o infectie vaginala urata.

| dullcat a răspuns:

Intrebarea se repeta. Daca ai crezut ca nu s-a postat de prima data, de citit:

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| VoidEternal a răspuns:

Șansele nu sunt chiar zero. Mici, dar nu zero.

| imiplacepepsi23232 a răspuns:

Trebuia sa l convingi ca sa-l cureti pe degete cu propria ta gura

| CarlaZuma a răspuns:

--mi-a introdus degetele în vagin--? si tu permiti asta?

| Highsnake a răspuns:

Este posibil, mai bine mergi la sigur si iei pastila de a doua zi?