| nucomteqza a întrebat:

am avut un contact sexual cu prietenul meu, dupa ce a ejaculat lichidul seminal s-a sters de un șervețel uscat si apoi si-a băgat mana in vagin
care sunt șansele la sarcina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care afirmatie ta este corecta si anume ca :,,(pentru mihai69): In 2 luna asta am fost la ciclu si trebuie sa imi vina; doar doua degete au fost si nu era sperma'' reiese ca in acest teafli in a 23-a zi a ciclului menstrual, adica in perioada zilelor de infertilitate absoluta, adica in perioada in care in uter nu poate sa existe un ovul viabil si ca atare prietenul tau ar fi putut sa ejaculeze sperma IN VAGIN fara nicio teama/retinere fiindca formarea sarcinii in acest moment este IMPOSIBILA. In concluzie
sansa de sarcina este 0 (ZERO) Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai si daca nu era sperma cum naiba presupui ca ai putea ramane insarcinata?

| nucomteqza explică (pentru Adry05):

Pai era lichidul pre ejaculat

| mihai69 a răspuns:

Oau! Toată mâna?!? tare!
Depinde cât de bine s-a șters, și mai ales dacă tu ești în perioada fertilă. Dacă nu ești - nicio grijă!

| nucomteqza explică (pentru mihai69):

In 2 luna asta am fost la ciclu si trebuie sa imi vina
doar doua degete au fost si nu era sperma

| mihai69 a răspuns (pentru nucomteqza):

Nu era spermă vizibilă. Dar sub unghii te-ai uitat?
Dar se pare că nu erai în perioada fertilă, așa că nu mai contează.

| alina2k18 a răspuns:

Depinde... a bagat toata mana adanc?

| nucomteqza explică (pentru alina2k18):

Doua degete si era uscat pe mana, adică s-a sters de șervețel

| nucomteqza explică (pentru alina2k18):

Nu a fost toată mana, doua degete si nu era sperma

| drutzix a răspuns (pentru alina2k18):

Pana la umar laughing

| andrey69 a răspuns:

Bine ca ti a bagat 2 ca daca iti baga 3 sigur ramaneai happy