| satin a întrebat:

Sunt fan lenjerilor din satin și întotdeauna voi cumpăra satin și nylon. Am o fantezie cu aceste materiale? Oare e o problema mintala sau un fetiș care ma excita rau la maxim. Tot vad filmulețe pe site-uri porno când dau seara: satin gay sex video, sau nylon sex gay. Tot vad mulți ca au fantezie cu aceste materiale. Am devenit obsesiv în cât casa mea e plină de satin atat lenjerii pat, pijamale satin, cămăși satin. Ma port pe strada în satin și nu numai și în casă.

Răspuns Câştigător
| Razvanfp4 a răspuns:

Pur si simplu iti plac, si sugerez sa ti cumperi ce iti place

| satin explică (pentru Razvanfp4):

Da dar ma fascinează foarte mult mereu am fantezii cu aceste doua materiale.

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Satinul este un material placut si moale, nu are ce sa nu iti placa, e o senzatie faina cand ai lenjerie intima care nu te strage si te simti mai liber.

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai mintea scurta, ca tot la cateva luni vii pe forum cu aceeasi poveste "matasoasa" si nu te lipesti d enici un gay.

| satin explică (pentru Violleta2022):

Asa și? Care e problema ta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru satin):

Topicurile repetate pot atrage blocarea contului pe acest forum.

| dullcat a răspuns:

Vad ca ai revenit cu acelasi subiect de trolling. E grav daca esti adult si folosesti obsesiv niste materiale derivate din petrol, in loc sa folosesti bumbac si alte materiale ok pentru piele.Vezi sa nu iti captusesti si peretii plus tavanul cu satin.