| anonim_4396 a întrebat:

Deci ca sa ma lămuresc o data pentru totdeauna, cine e gay / bi se uita după băieți și după penisuri, eu dacă am sentimente doar pentru fete, se ridica când ma pupa o fata, dar ma excita penisurile nu știu de ce, însă nu as pupa niciodată un băiat sau sa îl țin de mana sau sa îl iau în brațe, înseamnă că am doar o fantezie ciudata din cauza ca m-am uitat la prea mult porno? Cum scap de chestia asta o data pentru totdeauna? Deja nu ma excita fetele asa tare de la problema asta, ma gândesc ca o fi din cauza ca am urmărit prea multa pornografie și masturbat, pot scăpa o data de chestia asta sa nu ma mai excite penisurile ci doar fetele? Pe strada după fete ma uit nu după băieți, e o fantezie doar dacă ma excita doar sexual?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare in cazul tau orientarea sexuala este ce de natura bisexuala insa una in care componenta heterosexuala este cea care de manifesta mai pregnant, fiindca este componenta predominanta.

| SG1995 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu chiar, un bi, e atras de ambele sexe emoțional și sexual, chiar dacă poate avea o preferință mai mare pentru anumit sex. În cazul lui are doar un fetiș mai ciudat, e atras de femeile cu penis.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cred ca este doar un fetish

| mihai69 a răspuns:

Ești cam bisexual, cu tendințe hetero.
Nu te mai stresa.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru mihai69):

Vreau sa fiu hetero doar, cred ca este doar o fantezie am sa încerc sa nu ma mai gândesc la asta, nu vreau sa fiu by sau gay.

| mihai69 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Nu e o chestie de ce anume vrei sau nu - așa ești și gata. Faptul că refuzi să te accepți așa cum ești nu face decât să te inhibe mereu. De aia nici cu fete nu ți se mai scoală cum trebuie.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru mihai69):

Nu sunt atras emoțional de asa ceva sau de fizic, începe sa nu îmi mai placa.

| mihai69 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Nici nu trebuie să fii atras emoțional, dar asta nu înseamnă că d.p.d.v. sexual nu ești incitat de același gen.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru mihai69):

Când eram mic îmi era scârbă, poate din cauza ca nu ma mai excita fetele asa tare ca m-am masturbat prea mult pe filme xxx și creierul încearcă sa găsească ceva nou ce sa ma excite

| LPCTSTR a răspuns:

A fi gay inseamna a prezenta agrearea baietilor pe planul afectului. Te simti atras? esti!, nu? nu!
De scapat nu "scapi", poti sa te controlezi, sa te axezi pe alte parti ale vietii si a cauta sexualitatea mai tarziu, cand chiar va fi nevoie.

| Donsavas a răspuns:

Tu alegi ce materiale pornongrafice privesti sau poti alege sa nu privești. Asa alegi si cu cine faci sex, daca vrei sa faci, daca Nu, nu. Nu te obliga nimeni.

| SG1995 a răspuns:

Deci dacă nu te excită tipi, nici nu te atrag nu ești nici gay nici bi, doar ai un fetiș mai ciudat ce include femeie cu trompă.

| Goete a răspuns:

Ce le mai complici asa?
Iti plac fetele dar tenfutinsi cu baieti.
Sincer, eu te invidiez. Ai mai multe sanse ca mine :p