| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata, am 18 ani si vreau sa ma masturbez. Ce obiecte pot utiliza? Aveti niște sfaturi?

Încă sunt virgină si este prima oară când mă masturbez

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi ori ai 18, ori ai 19: http://www.tpu.ro/......am-19-ani/
Pe de altă parte, vrei să știi cum să exciți un tip, dar pe tine n-ai încercat (încă)?!? Cam greu de crezut.
Oricum, cel mai simplu e cu degetele. Apoi, ca obiecte: jetul de la duș, la baie; coada periei de păr; un vibrator pentru „masaj" etc.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un penis.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La sex shop te îndrumă.
O să fie plăcut dar nu vei fi fericită după.
O relație.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci jur ca nu îmi vine sa cred o_O. 18 ani și nu te-ai masturbat niciodată? Cred ca ar trebui sa primești un premiu.