| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fata. nu ma pot masturba mult, maxim 2 minute, pur si simplu ajung la acel punct de placere maxima si gata laughing nu ma pot continua de ce?

Răspuns Câştigător
| wannabeyourlover a răspuns:

Fiecare trup este diferit. Acum probabil esti la inceput cu experientele erotice, si organismul tau inca nu e foarte obisnuit cu astfel de simturi. Insa mai tarziu cand va capata mai multa experienta si va ''cunoaste'' si alte trupuri, probabil ''va ridica un pic stacheta'' in ceea ce priveste placerea maxima, daca ma intelegi.winking Insa pana atunci bucura-te de ceea ce simti pe moment fara sa-ti pese care e ala si... sa stii ca nu esti singura, si mie mi se intampla la fel. happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca ajungi unde trebuie de ce e nevoie sa mai continuii?

| OnuOnulică a răspuns:

Corpul tău doar atâta poate duce plăcerea.Adică doar 2 minute... poate în viitor când o să mai crești puțin plăcere o să dureze mai mult.

| Mussette a răspuns:

Posibil, esti mai micuta, mai la inceput. Cu timpul va dura mai mult.

| Futhakari a răspuns:

Explicatia e ca nu o faci de mult timp, acuma te-ai eliberat o sa vezi ca daca tot o faci o sa ajungi mai greu in acel punct de placere, si va trebui sa muncesti mai mult. Si ami place sa vad fete care se masturbeazalaughing