| heiiiiiiii a întrebat:

Sunt fata si am 14 ani,nu sunt genu care sa se tina de prostii ca sa spun asa dar de la un timp imi place sa ma masturbez(am gasit un vibrator la mama????????)dar nu stiu cum se face,vreau seriozitate, multumesc

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesti vibratorul maica-tii. Minunat.

| heiiiiiiii explică (pentru anonim_4396):

Am cerut seriozitate, daca ai chef sa comentezi aiurea comenteaza in alta parte te rog

| Grigoredavid200877 a răspuns (pentru heiiiiiiii):

Doar ți l bagi cred

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Ești prea mica sa folosești un vibrator. Fă-o și tu manual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru heiiiiiiii):

Esti un troll obosit si pui intrebari tampite. Ceau!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai doar 14 ani, nu ar fi ok sa folosesti asa ceva. Poti incerca doar cu degetul stimuland clitorisul.
In rest, pana la prima penetrare, asteapta un baiat.

| darrio2007 a răspuns:

Adica nu te tii de prostii dar te masturbezi cu vibratorul mamei tale. Si mai vrei si raspuns serios! La asemenea intrebare, raspunsurile serioase sunt de prisos.
Pe maica-ta nu o satisface nimeni de are nevoie de vibrator?

| Sofer a răspuns:

Îl atingi de vulva cu capul ala și îl ți sa îți vibreze acolo.

| corbulalbrosu a răspuns:

Findca in urma cu o luna ai afirmat ca ''pasarica'' iti este inca in stare virgina, reiese ca vibratorul il poti folosi numai in exterior, adica plasat pe vulva, intre labii si/sau bine apasat pe clitoris. Succes!

| FloricacicaSebastian a răspuns:

Baga castravetele haideeeeeeeeeee

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba o pe mama ta poate i ti va arăta ea live cum stă treaba.

| Adyady112 a răspuns:

Poti sa te uiti la un film. porno
Sa vezi daca te poti masturba si daca simti ceva