| RAY a întrebat:

Sunt femeile masochiste emotional?

15 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

In aceiasi masura in care suntem si noi.

| Freya1 a răspuns:

Asta este o prostie si o concepție a unor bărbați ce nu isi permit sa aiba o femeie sau o relație.
Femeile sunt mai sensibile din punct de vedere emotional si se consuma mai mult ca uni bărbați și crede-mă nici lor nu le place asta.Pur si simplu se frământă mai tare sau se exteriorizează mai mult decat uni bărbați.

| RAY explică (pentru Freya1):

De ce aleg barbati mai violenti?

| Plato a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca se referea la cele care prefera relatii "hardcore".
Le stii pe alea batute, scuipate, batjocorite, care totusi "il iubesc"?

| RAY explică (pentru Plato):

La fata din intrebarea populara ma referam, de ce suporta barbati de astia, inteleg prima data dar de doua, trei ori inseamna prostie sau placere

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Mda, stiu ca de acolo a inceput. Totusi, macar ea l-a dat la Politie, altele nici nu vor sa auda sa il ia Politia pe scumpul lor iubit ce le macelareste.

| RAY explică (pentru Plato):

De acord cu tine, sper ca nu va mai sta cu un nebun de asta

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu toate.
Sunt unele care cred si considera ca cei mai vagabonti sunt asa doar in societate si cu anumite persoane ca sa arate ca sunt puternici si uneori sa faca si bani, afaceri si nu conștientizează că asa vor fi si acasa.Sau sunt unele ce au primit o educație proasta de acasa si considera ca asa trebuie sa fie partenerul lor.Nu ai ce sa ceri daca asa au trăit mamele lor, asa au fost tatii lor si asa au fost crescute fara demnitate si respect de sine.Aia nu e o alegere, aia e lipsa de minte.

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty siguranta asta care o vreti din ce rezulta mai mult?

| Plato a răspuns:

E greu cu generalizarile. happy
Desi e adevarat intr-un numar ingrijorator de mare, intre doua femeie poate exista o discrepanta uriasa. Cum exista panarame, la fel exista si doamne.

| RAY explică (pentru Plato):

De acord, azi esti mai iluminat la minte

| Emma30555 a răspuns:

Nu, dar pot iubi un barbat care le supara, pentru ca are alte calitati in afara de momentele cand o supara

| RAY explică (pentru Emma30555):

Dar ai fantezi sexuale mai cum sa spun violente?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Fanteziile sexuale nu sunt cu violenta reala. E o violenta mimata care sa incinte, nu e ceva real

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu,nu cred ca vreo femeie normala si-ar dori nefericire laughing.