| BeeaSweet_3855 a întrebat:

Sunt foarte comfuza...aseara vb cu prietenul meu pe mess si m-am prefacut ca sunt beata si puneam tot felul de intrebari banale sa vad ce raspunde...la un moment dat a zis ca iese fara sa ma salute etc. iar cand am incercat sa il sun nu imi raspunde si imi inchidecrying ce sa fac? p mess nu intra si cred ca s-a suparat pe mine crying va rog ajutati-ma! ce pot face! il iubesc foarte multcrying nu e cu mine in scoala, promit funda si vot la toate raspunsuriile! multumesc!

Răspuns Câştigător
| vlaaddd a răspuns:

Tu ai vrut sa te joci cu el, el de ce nu s-ar juca cu tine?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti dai seama ca nici un barbat intreg la cap nu ar mai vorbi cu o femeie care se imbata si vorbeste alandala. Este atat de urat, incat nu merita sa-ti pierzi timpul cu o astfel de femeie. Nu inteleg cum ai putut sa te prefaci ca ai patit asa ceva. Din pacate, acum suporti consecintele. Oricum, si daca te asculta si ii spui ca l-ai mintit, tot aia este. Pana la urma nici minciuna nu este acceptabila intr-un cuplu. Lasa-l in pace, tu ai dat cu piciorul relatiei. Si daca te-ar ierta, nimic nu mai poate fi ca inainte dupa o asemenea minciuna.

| lplostonyou a răspuns:

Buna.Indiferent daca ai baut sau nu ai baut,daca doar te-ai prefacut ca esti beata sau chiar nu erai, acel baiat daca nici macar atata respect nu are fata de tine sa te salute la incheierea unei conversatii atunci imi pare rau, eu nu as putea sa fac asa ceva cu nici o fata de pe lumea astasad

| dan_2834 a răspuns:

Poate ca s-a suparat sau nu ii place ca prietena lui sa bea.Cred ca cel mai bine e sa ii ceri scuze, sa discuti cu el face to face si sa ii explici de ce ai facut ceea ce ai facut.Adica ...pe scurt, spune-i adevarul! Spune-i ca il iubesti, ca tii la el si ca iti pare rau pentru ce ai facut.Ca nu o se se mai repete asa ceva. Daca te iubeste te va ierta, va trece cu vederea peste asta.baftahappy

| BomBonika_9617 a răspuns:

Si eeu mqi fk glm din astea proaste la pr meulaughing si odata sa int tot asa numi rasp la tel si nici p messhee hee

ii trimiteam sms`uri sa intre pe mess, intrunn final a intrat si i-am zis ca stiu ca eu am gresit si ca vr sa ma ierte...si ca nu o sa mai fac asa ceva

Dar sti. uneori nu ma pot abtinelaughingbig grin

| Allee_4312 a răspuns:

Sigur s.a suparat macar putin. Poate i.ai pus o intrebare incomoda care l, a suparat. Incearca sa nu mai faci astfel de jocuri haioase pentru tine, dar care pe el poate il deranjeaza.Cand il vezi incearca sa vorbesti.Este cel mai bun mod pentru a putea rezolva situatia. Daca refuza sa comunice cu tine pur si simplu lasa.l sa se gandeasca s.ar putea ca el sa vina si sa.ti spuna direct. Succes te pouup;*

| georgy30 a răspuns:

Pai acum depinde si ce fel de intrebari...nu stiu incearca sa te intalnesti cu el sa ii explici ca asta a fost doar o joaca...

| marianraz23 a răspuns:

Asa meriti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, o persoană beată nu prea poate scrie, vede dubluwinking.
Așa prost îl crezi? Bine ți-a facutwinking. Dar ce ți-a trebuit ție să îl testezi? Nu, nu îl iubești foarte mult, că dacă era altfel te-ai fi gândit înainte de a face prostia asta.

| Elena_6323 a răspuns:

Buna, Beea! Eu cred ca prietenul tau s-a cam suparat pe tine din moment ce u te prefaceai ca esti beata.Acum depinde si ce intrebari iai pus dar eu cred ca ar trebui sa ii ceri scuze si sa nu mai faci asa ceva pentru ca nu cred ca ia picat f bine. Orcum el daca te iubeste va trece cu vederea peste asta dar si tu nu mai trebuie sa faci asa! sfatul meu:du-te si vb cu el fata in fata si cre-i iertatre pentru comportamentul tau! succes Beea!:*

| Friendd a răspuns:

Gandeste-te putin. Daca prietenul tau ar incepe sa iti puna intrebari aiurea si fara rost, ce ai face? Prima data ai crede ca isi bate joc de tine. Dupa ce vezi ca insista pe teme banale, nu l-ai crede ciudat daca pot zice asa? Mai ales daca te suna, vei crede ca vrea sa iti mai puna intrebari stupide, din moment ce ai iesit de pe mess. Asa si in cazul lui. Nu pot sa zic daca s-a suparat sau nu, asta nu poti stii. Nimanui nu ii place sa isi bata cineva joc de el. Daca ti-ar pune cineva de pe strada, un necunoscut, o intrebare stupida, ai raspunde? Unii ar raspunde, altii nu. Insa cand vede ca insista, normal ca majoritatea nu ar mai raspunde si ar pleca. Eu zic ca daca te iubeste cu adevarat, nu s-a suparat pe tine happy.

Bafta! :*