| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte complexata am celulita, hemorizi, probleme cu tenul s.a, imi este si rusine sa fac dragoste cu el.
Dar cand un baiat te iubeste cu adevarat mai tine cont de toate astea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Doamne fereste,te descrii ca pe un monstru,calmeaza-te,te rog frumos!
Te complexezi singura si de pomana,crede-ma!
Incearca sa te vezi prin ochii iubitului tau,pentru el esti cea mai frumoasa si cea mai importanta persoana de pe pamant!
Foarte pacat ca nu reusesti singura sa te accepti exact cum esti,nimeni nu-i perfect si tu esti puternic influentata de mass media,crezi ca o femeie se poate dezbraca numai daca are ce arata!
Si nu e deloc asa!
Iubitul tau vede in tine TOT,tu esti iubita lui,femeia pe care o iubeste si o doreste,lasa complexele,pentru ca in loc sa te bucuri de viata ta,stai si te victimizezi,amarandu-te in zadar!
Peste cativa ani,vei dori sa devii mamica,o sa ramai insarcinata,ce-o sa faci, o sa te ascunzi noua luni de zile?
Nu fi copil, realizeaza ca nimeni nu-i perfect si iubeste-te, in primul rand pe tine!
Esti frumoasa si n-o stii, ar fi pacat sa nu intelegi asta niciodata!

6 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Nu tine cont decat in sensul ca ar merge cu tine sa cauti sa iti rezolvi din ele ..doctor spa etc/.

| athos01 a răspuns:

Daca te iubeste nu tine cont de nimic, daca vrei sa mai vb da add la mrns_adrian

| TRANSVERSAL a răspuns:

Conteaza sa stii sa il tii langa tine felul tau de a te comporta frumos cu persoana iubita il va atrage si mai mult! oare crezi ca in toata lumea asta numai tu ai problemele astea? stai linistita si fi sigura pe tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentan nu tine cont, asa ca grabeste-te cat mai poti laughing

| AngelGirl5 a răspuns:

Fiecare femeie / fata e frumoasa in felul ei! Tu esti prea complexata, nestiind ca altele, probabil, au mult mai multe probleme decat tine.
Cand iubesti cu adevarat, chestiile astea nu mai conteaza. Sunt niste detalii. Nu trebuie sa te simti asa prost, pentru ca si tu esti frumoasa in felul tau, din moment ce baiatu' sta cu tine!

Capu' sus. :*

| simplyI a răspuns:

Sunt sigura ca nu mai tine cont de cum arati daca te iubeste...