| pactcudiavolita a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te iubeste cu adevarat sau vrea altceva de la tine?

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Trebuie sa fii atenta la mici detalii. Ii place sa te tina de mana atunci cand va plimbati? Inchide ochii atunci cand te saruta? Atunci cand te imbratiseaza, o face intr-un mod protector sau doar cauta modalitati sa sa te pipaie? Sigur ca daca te iubeste te va dori si in sensul fizic, ca doar asta ne e natura, dar va fi tandru, afectuos... te vei simti divinizata si nu folosita.

| тecнιннιlα a răspuns:

Dupa felul in care se comporta, dar vz ca daca chiar vrea sa obtina "ceva" de la tine se va comporta exemplar cu tine. va face tot ce vrei etc. happy. DAR si daca te iubeste mult va face asa. DAR ( din nou laughing ) exista o diferenta si aceia n`am de unde s`o stiu, dar sunt sigura ca o vei vedea si iti vei da seama. Si daca nu. va veni altul si altul si tot asa pana il gasesti pe cel potrivit big grin. Bb :*.

| Daysukki a răspuns:

Dupa cum se uita la tine. 1 daca se uita in ochiii tai -te lace cu adevarat... 2 daca se uita la cur -vrea sa se **** /laughing e logic nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Addddda a răspuns:

@ gresitaEintrebarea cu siguranta daca sta in maini te iubeste rolling on the floor sa fim seriosi si @ silwian nu prea cred ca doar dupa 20 de ani poti "da" de iubrea adevaratawinking in fine. parerile tot diferite ramanhee hee ai sa vezi dupa comportamentul lui daca chiar te iubeste sau cum ti-au spus si cei de mai sushee hee pa-pa:*

| alexutza222 a răspuns:

Din comportamentul lui fata de tine...

-daca te place te va astepta(si teoretic nu vrea numai sa se culce cu tine), ii pasa de ce iti doresti tu...

-daca vrea doar sex nu e atent cu tine si in curand o sa vrea sa o faceti(nu ceda ca sigur te foloseste )