| utilizatornou18 a întrebat:

Este o rusine sa ai celulita?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Intr-un final glorios ai constientizat ca multe pitipoance sunt invidioase pentru ormele tale! Felicitari!

10 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Chiar si sunculitele sunt acceptate; ai vazut tu hipopotam fara partenera!?winking laughing tongue

| utilizatornou18 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Adevărat ..tocmai am scris ca sunt recunoscatoare pentru Sanatate iar astea sunt mofturi... mi-am dat doua palme si mi-am revenithappy cu celulita cu tot mi-am gasit un hipopotanbig grin esti funny boooyy

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

@pentru formele tale. Scandurile sunt doar pentru lada de zestre.winking laughing tongue

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru utilizatornou18):

Intr-un final glorios ai constientizat ca multe pitipoance sunt invidioase pentru ormele tale! Felicitari!

| RobertMoon a răspuns:

Nu este nicio rusine, crezi ca ii pasa cuiva?

| utilizatornou18 explică (pentru RobertMoon):

happy make me feel better..cred ca da cand esti cu un baiat

| utilizatornou18 explică (pentru RobertMoon):

Am iubit și sti cum ii in rândul tinerilor ...cam jenant. Sau atunci când mergi la ștrand:’( ok vreau sa zic ca sunt și mulțumitoare și recunoascatore pentru sănătate iar astea sunt mofturile omenești de aceea nu ma plâng ..alții au boli sau probleme mai grave.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| Rihhana1 a răspuns:

Putina celulita are cam toata lumea n-ai de ce sa te jenezi.

| Miniahyung a răspuns:

Nu este o rusine, nu ai de ce sa iti fie rusine, este normal sa ai nu trebuie sa iti faci griji dar daca se agravează si nu iti place ar trebui sa mergi la un doctor specialist! =)
Sper ca ți-am fost de ajutor?

| utilizatornou18 explică (pentru Miniahyung):

Ce face un doctor? Nu am avut cand eram slaba scandura. abia dupa ce am pus pe mine de la 40kg la 60kg happy mna pubertatea.