| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte curios de un lucru, am un fetis foarte ciudat si acest fetis consta in faptul ca imi place sa ma uit la filme pentru adulti cu femei care isi fac nevoile, si ma refer la ambele treburi.Cred ca stiu de ce imi plac genul asta de filme pentru adulti, cand am inceput prima data sa ma uit la filem pentru adulti am gasit filme de genul, nu filme normale alea pe care le stim cu toti. Vreau sa mentionez ca am 17 ani.Astept raspunsurile voastre, raspunsurile de hate sau de bataie de joc nu o sa le bag in seama, asa ca nu va chinuiti sa dati un raspuns cei care o sa scrie numa comentari de hate si de batjocora.

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Aici nu se pune problema ce gen sa alegi, problema e ca aplelezi la firme porno, iti pierzi apetitul sexual, te masturbezi posibil excesiv si ajungi sa ai probleme cu erectia, renunta complet la filmele acestea.

| Violleta2022 a răspuns:

Wow, scarbos fetis ai, venit mai ales de la un copil care ar trebui sa aiba mintea clara, maia les ca acum pornesti in viata, acum iti formezi personalitatea...
Ti-as recomanda la modul cel mai serios, sa vezi un psiholog sau pishiatru, pentru ca nu este un fetis normal dar este generat de i o trauma avuta in copilarie, care te va afecta in viata de adult, daca acum nu o afli si nu o tratezi.

| dullcat a răspuns:

Raspunsuri pentru ce? Postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare, nu sub forma de anunt.

| J0B0MAT a răspuns:

Ce răspunsuri aștepți că nu ai întrebat nimic? Dacă e ceva normal, nu, nu e.Și îți dai și tu seama dacă e nevoie să întrebi.
Altfel de răspunsuri în afară de hate,(deși nu e chiar hate, e adevărul) nu ai ce primi.
Ăsta nu e un lucru pe care îl fac oamenii normali, nu e un lucru pentru care vei fi încurajat sau felicitat.