| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un fetis mai ciudat. Singura modalitate de a-mi scula cucul este sa ma uit la ceva legat de fetisul respectiv. Nu mi se scoala pe filme porno, poze cu femei etc. Gay sigur nu sunt, nici impotent. In fine, poate acest fetis sa-mi afecteze viata sexuala? Pana acum nu am facut sex dar mi-e frica ca daca o sa incerc nu o sa mi se scoale.

10 răspunsuri:
| Ofiint? a răspuns:

Cred că este perfect normal.
Fiecare dintre noi avem ceva care funcționează în cazul excitației. Doar că acest ceva variază de la individ la individ.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care este acel fetiș mai ciudat? Ne poti spune? Ca nu sunte m clar vazatori sau ghicitori sa descoperim.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te uiti la sinteza zilei cu Razvan Dumitrescu pe antena 3 si la declaratiile lui Cîțu referitoare la pensii si salarii si pac se scoală plua. Bravo mă, dă i tare.laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce fetiș ai?

| mihai69 a răspuns:

Poate o să se scoale...
Până nu încerci, nu ai de unde să știi.

| Emilian65 a răspuns:

Care este fetisul in urma caruia ti se scoala cuculetul?

| Goete a răspuns:

Pana acum nu ai facut sex, asa ca stai linistit. Deocamdata cu fetishul apoi vine restul cand o sa fii cu Ea

| Paul754880338 a răspuns:

Daca pana acum nu ai facut sex, e putin cam devreme sa spui ca ai un fetish. O curiozitate mai mare decat celelalte, poate. Fetish este de fapt e preferinta la mare distanta pe locul unu in topul preferintelor. Dar acum topul preferintelor tale este bazat pe oresupuneri si sigur se va schimba, de indata ce vei avea o viata sexuala activa, regulata si sanatoasa.

| Dripavelli a răspuns:

Care este fetisul dvs? va place so luatz an cur?