| nobody_9468 a întrebat:

Sunt foarte geloasa, chiar posesiva...cum scap de acest sentiment?
Am citit cate ceva si exista datorita nesigurantei mele, asa este!

2 răspunsuri:
| adina_8849 a răspuns:

Cu siguranta asta-i motivul posesivitatii tale.nu ai incredere in tine si fortele tale proprii.gelozia e putin o dovada ca iubesti dar nu trebuie folosita in exces ca-ti dauneaza in relatie.bafta! si ai mare grija documenteaza-te si cu poti sa contolezi aceste sentimente.

| NAdrian a răspuns:

E posibil
poate esti doar rautacioasa