| Anonimaaa_6055 a întrebat:

M-am certat cu cea mai buna pritena a mea, din cauza ca sunt prea "geloasa" ca sa zic asa, mai degraba posesiva. Si nu imi mai raspunde la telefon. Ce pot sa fac ca sa ma impac cu ea si sa scap de "gelozie"

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ca sa te impaci cu ea cel mai important este sa admiti ca ai gresit si ca este numai vina ta (chiar si in cazurile in care nu este asa) astfel ea va fi de 2 ori mai hotarata sa te ierte.

| berelahalba a răspuns:

Sa iti ceri scuze intre 4 ochii si sa iti deschizi ochii realizeaza in ce lume traiesti si cum ar fi fara prieteni.