| anutzame96 a întrebat:

Sunt hotarata sa ii spun unui baiat ca il iubesc. dar nu stiu cum sa ii spunhappy. ajutor?

10 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Totul vine din inima. Fii sincera, nu fi prea siropoasa si spune-i ca il iubesti. NU e nici o greseala in acest lucru. Iubirea e un lucru frumos! Tu stii cel mai bine cand esti pregatita sa marturisesti acest lucru si cum, tu esti in cea mai buna stare de a alege!:-x bafta

| OanaG a răspuns:

Pff, nu e atat de simplu il vezi pe starda si strigi "Te iubesc [cum il cheama]

Trebuie sa fiti amandoi, sa nu aiba reactii adverse laughing

S`apoi ii zici " Stii, eu te iubesc":X

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Buna! happy
Pai daca simti sau nu stiu, iti dai seama ca te place si el, da, ar merita sa-i spui ca il placi si tu. Dar sa-i spui in fata, adica profita de ocaziile pe care ti le ofera( adica o plimbare prin parc, o iesire la un suc etc) si intreaba-l daca simte ceva pentru tine, si in functie de raspunsul lui alegi daca sa-i spui ce simti, sau nu.

| gabriela a răspuns:

Acest lucru nu trebuie neaparat spus, exprima-te prin sentimente, fa sa simta el, arata-i intr-atat incat sa-l provoci sa spuna el nu tu!hee hee

| cristime a răspuns:

Uite asa :
- Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l ce culoare au ochii lui, iar cand iti va raspunde, zii ca adori ochii pe care ii are...

| anutzame96 explică:

Tkx pentru raspunsuri love struck

| olaa a răspuns:

Pai iti lasi toata rusinea deoparte, si cand vorbesti cu el ii spui...de ex:stii eu tin la tine, j te iubesc nj!
Mult noroc!

| vdfyzfzfzddsfdffdggfggheuejhgreirg a răspuns:

Poate mai bine nu trebuie sa ii spui asa, pentru ca ei se vor simti cam stupid in asa situatie... asa ca mai bine arata-i prin gesturi, zimbestei, fii amabila cu el, mai pe scurt flirteaza, si asa poate ca o sa inteleaga ca il placi si atunci cind o sa vezi ca el iti raspunde sentimentelor poti sa ii spui ca il iubesti

| iri_2899 a răspuns:

Pai ce pot sa zic... spune-i pur si smplu si cred ca totu o sa mearga bine... poate iti va spune si ellove struck ca te iubeste.si o sa te simti bine pentru ca ai hotarat sa'i spui

bafta>big grin