| ღღIonikaaaღ a întrebat:

Sunt imp cu un tigan si maicamea cu taicamiu daca ar afla m-ar omor, eu invat in Italia si m-au lasat la bunici sa stau aceasta vara, eu de vara trecuta stateam cu tiganii dar nu am fost cu niciunu imp, si acum m-am indragostit de unu si ne-am pus intro relatie, eu trebuea sa stau in Romania pana in septembrie dar mama mea a aflat ca stau cu tiganii si multe altele, dar nu a aflat de relatia mea asta e bine, acum sunt in Italia si imi este atat de dor de el numai stiu ce sa fac, noi si in momentu de fata suntem imp dar la distanta si daca ar afla parintii mei nu ar fi de acord in niciun caz dar eu il iubesc prea mult si nu am sa renunt la el pentru nimic in lume daca m-ar pune sa aleg intre familie si el l-as alege pe el il iubesc foarte mult si debea vara viitoare am sa pot sa il vad. ce as putea face sa ii conving pe parintii mei sa ne mutam inapoi in Romania P.S. Am 13 ani. Credeti ca e bine o relatie cu un tigan?

15 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sarim peste greselile din postare.
Totusi ar fi bine sa ai grija de scoala, la 13 ani asta este grija unui minor, din postarea ta am crezut ca ai 17-18 ani, apoi spre final ai dat lovitura de gratie."am 13 ani"
Tu ce crezi ca urmareste acel baiat fie el si de alta etnie? tu chiar crezi ca ti-ai gasit iubirea vietii tale? hai sa fim seriosi si gandeste logic pentru o clipa.
Acum totul este si banuiesc ca asa vezi tu viata in roz si crezi ca el este alesul tau.te inseli draga mea.
Tu crezi ca el te asteapta pe tine? cati ani are el? crezi ca a procedat gresit mama ta? nu nu, a procedat ca orice mama care isi apara si iubeste copilul si nu doreste sa ajunga batjocura nimanui..numai ca tu, vezi problema diferit.
Stai linistita si vezi-ti de carte ca asa ii sta bine unei fetite de 13 ani.
O sa vina si marea ta dragoste, dar nu acum.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei cetatenii de entnie rroma nu au referinte tocmai bune, iar parintii tai tocmai pe asta se bazeza.Iar daca el mai este si major treaba e clara.
Din cate stiu eu tiganii isi aleg perechea din randul comunitatii lor, asa ca nu vad un viitor alaturi de el.In plus ei au niste reguli de la care nu te poti abate.
Esti copil, te-ai lasat condusa de insticte, lasa asfel de relatii care iti dauneza mintii si sufletului!

| Pricked a răspuns:

N-am putut să citesc decât primele 4 rânduri. Dup-aia am sărit direct la întrebare.
Da, e în regulă să faci schimb de saliva şi să-ţi petreci timpul liber c-un ţigan. Ai ce învăţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cu cine ai relatie, este absurd sa ai o relatie intima la 13 ani si mai ales daunator pentru viata si copilaria ta.

Ja kere coliba!

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

" si mai ales daunator pentru [...] copilaria ta."

Nu am inteles niciodata conceptul asta, regurgitat de atatea ori aici. De ce o relatie sexuala este dauantoare pentru copilaria cuiva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radu284):

Ce rost are sa dau explicatii cuiva ce nu are altceva in minte de sex cu copii, fara sa gandeasca la suferintele si distrugerea copialriei.

| Radu284 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dai seama, sper, ca ce ai zis nu are nici un sens? Si nicio legatura cu gramatica limbii romane.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci spune care-s alea femeie.Si adu un argument care sa stustina ca ala are in minte sex cu copii.Are dreptate, n-are nici un sens.

| NameHarris a răspuns:

Mai mari hoti nai gasithappy?

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Incearca sa le faci cunostinta tipului si mamei tale. Asa vezi cum se poarta, ce parere are mama ta si poate te lasa. Dar dupa ce le faci cunostiinta vorbeste cu mama ta si ai incredere in ea. Ca doar mamele au puteri supranaturale si pot stii cine e rau si cine e bun.

Răspuns utilizator avertizat
| sirD a răspuns:

Banuiesc ca de la el ai invatat sa formulezi propozitii

| Beccaaa a răspuns:

Nu, tiganii sunt hoti si fura telefoane, biciclete si chei. Uneori chiar si bijuterii. Sper cu ai purtat vreun lantisor sau inel in preajma lui.
Scuza-ma, dar sunt rasista laughing Nu cu cei de rasa neagra sau cu asiaticii, doar cu tiganii laughing

Acum fara gluma, nu cred ca ar trebui sa te incurci cu astia mai ales ca ei obisnuiesc ca deja la varsta asta sa intretina relatii intime, deci tu vrei niho-niho la 13 ani? Cu un tigan?
Plus ca n-ar merita sa parasesti Italia ( care e minunata) si sa te certi cu parintii tai pentru o dragoste trecatoare.
Ai grija de tine!

| badearazvan a răspuns:

Tu ai 13 ani si el are 18 sau 20? Dupa ce ai scris mi-am dat seama ca nu ai mai mult de 14 ani sa renunti la familie pentru el? Cana o sa il vezi la televizor cu bratari ca a profitat de o minora daca are peste 18 ani sa nu plangi. O si aceea o sa fii tu

| ღღIonikaaaღ explică:

Are 15 ani, Doamne frate eu nu am niciun an de scoala in Romania daca ati fi voi in locu meu ati scrie mai corect nu hai sa fim seriosi da? intai uitati-va la voi, si nu e tigan care isi sortiti de mici cu cine sa fie si cu cine nu... Doamne sa mor eu tara asta e de **** la cati oamneni sunt aici...