| irinel1992 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 1 an jumate, totul bine si frumos pana cand s-au trezit parintii ei ca suntem rude, si trebuie sa ne despartim! Va rog vreau sa ma lamuriti daca am avea voie sa stam impreuna ( eventual o casatorie ) ca sa-mi ies odata din pareri! Singurul lucru care ma leaga de ea este faptul ca tatal ei este verisor primar cu sotul surorii mamei mele, adica unchiul meu! Va rog sa-mi explicati.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca vor sa nu te mai vada langa ea de au spus asa ceva.

| Betty18 a răspuns:

Pe bune? Nu aveti nici o legatura de sange. Doamne ce oameni inapoiati mintal, scuze ca zic asta dar nu ma pot abtine cand vad astfel de aberatii.

Sunt curioasa cum se va termina totul, sper sa ne mai tii la curent laughing

Succes... o sa ai nevoie!

| GeosBIOS a răspuns:

Stii, parinti nu-s chiar asa de forma. Te sterg la cur cand esti mic si-ti dau de mancare pan-la 18 ani ca tu sa cauti sa le arati indiferenta atunci cand au sa-ti dea un sfat intelept.

Lasa bre ca fete ai sa gasesti destule, la fel si ea baieti. Cred ca merita sa le faci si parintilor tai voia, mai ales cand se justifica fata de tine atunci cand au a-ti comunica ceva.

| DaW a răspuns:

Ce incurcatura chatterbox

| TheLordofSalem a răspuns:

4 b*ci de c*r. Va puteti casatori linistiti. Explica-le ca nu sunteti rude. Daca va iubiti nu merita sa va despartiti.

| marya1994 a răspuns:

Nu sunteti rude de sange asa ca nu vad care e problema. Daca va iubiti nu va despartiti pentru ca nu are logica gradul de rudenie dintre voi asa daca stai sa te gandesti si sa cauti poate si noi suntem rude.....asa ca succes si sa va lase in pace

| Andradutsa a răspuns:

Hmm, practic nu ai nici o legatura de sange cu ea... eu nu cred ca ar fi o problema sa fiti impreuna... succes:*

| xSkrillex a răspuns:

Daca sunteti rude nu aveti voie sa va casatoriti fiindca asa a spus bunul Dumnezeu intre rude nu e voie casatoria. Este interzis asa ceva

| Killer32 a răspuns:

Nai frate ce sa faci taicamiu e preot si l-am intrebat si a zis sa va despartit dumnezeu nu acepta asta e cautati alta imi pare rau de voi

| HaoseBrap a răspuns:

Nu are nimic... incest rullz!

| AlexanderM a răspuns:

Nu ai nici un grad de rudenie care sa fie interzis prin religie sau prin lege. Este nepoata unchiului tau, nepoata din var, iar unchiul tau iti este unchi prin alianta..deci stai linistit si dai inainte!

| irinel1992 explică:

Stie cineva ce grad de rudenie sunt cu ea?