| irinel1992 a întrebat:

Am si eu o nelamurire! Sotul surorii lu maicamea este var primar cu tatal unei fete de care m-am indragostit! Ce grad de rudenie sunt eu cu fata? Este pacat sa avem o relatie? Dar casatorie? dau funda :X

2 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Pai tu nu ai nimic de sange cu ea. Nu e din "neamul" tau. Deci esti liber sa ai o relatie cu ea. E ceva gen doi frati se casatoresc cu doua surori.

| irinel1992 explică:

Mersi mult R dar parintii ei nu inteleg poate cineva sa ma lamureasca mai bine? sa-mi zica mai multe detalii? va rog mult de tot e ceva urgent si trebuie neaparat sa stiu ce fac! va rog