| eu_stie_tot a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de scurt timp si vreau sa ii fac un cadou... ceva simbolic... Aveti idei?

P. S.: am alocatie nu salariu

8 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ma eu zic ca o iconita ar fi ceva misto.

| rico1991 a răspuns:

Hmm happy un trandafir... si un maimutzoihee hee de plus cared ca sunt lucrurile cele mai potrivite!

GESTUL CONTEAZAhee hee

BAFTA daca nu o cutie de bomboane :X

sau incerca sa fii creaticvhee hee pune in cit mai multe cutii un lantzishor tongue de argint in vreo 3-4 happy din ce in ce mai micihee hee

iar in ultima happy pune ceva rosu deasupra lantzishorului sa zica ca nu e nimicahee hee)

In timp ce-i dai cadoul spune-i ca este cu f mult drag de la tinehee hee

BAFTA laughing

| Rosemarie a răspuns:

Pai mie mi-ar placea sa primesc un lant. Nu unul oarecare. O tablita simpla de argint si intr-un colt jos ziua cand am inceput realtia:-x

E dragutt si simbloiccc:* Si uniqq`

| Necunoscută a răspuns:

Păi ai putea să cumperi o ramă de poză, să vă faceţi amândoi o poză împreună şi să o pui în ramăhappy

Un ursuleţ de pluş, care are o inimioară pe care scrie "I love u" sau "Te iubesc"

| NothingImportant200 a răspuns:

La ce nume ai pe TPU, nu cred ca ar mai trbuii sa pui intrebariwinking

| Uca_1100 a răspuns:

Eu zic sa nu incepi cu cadouri de pe acum, pentru ca esti la inceput de relatie cu ea si dupa o inveti asa cu cadouri.Totusi daca vrei sa ii oferi ceva, cumpara-i o inimioara.

Bafta!

| ladymax a răspuns:

Eu cred ca floriile au un efect apartewinking orice femeie / fata isi doreste sa primeasca din cand in cand floriwinking si nu e nici f scump happy

| andra7664 a răspuns:

Da.pai ti-as recomanda sa ii cumperi o bratara(de argint ca e mai ieftin) cu un pandantiv care sa ii aminteasca de tine...ideea e sa te aiba in gand mereu sper ca ti-am fost de ajutor