| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin si eu si cu prietenul meu implinim un an de cand suntem impreuna si nu stiu ce sa-i fac cadou. Un cadou simbolic sa nu imi dati idei cu cine romantice.Multumesc!:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii poti cumpara un Memo Holder Valentine`s sau ceva ce stii tu ca ii place mult. Sau poate ii poti cumpara un ceas personalizat happy.

3 răspunsuri:
| Hollocause a răspuns:

Eu as zice sa iei un lant cu o inima care sunt rupte un lant pentru tine unul pentru el si asa puteti uni inimile.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| VLΛD a răspuns:

Un ceas de firma happy

| cohyChocolate a răspuns:

Eu zic, daca aveti o poza cand va imbratisati sau sarutati sa o pui intr-o rama si sa desenezi pe marginea ramei niste inimioare!