| Farcas a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de 1 an jumate, iar de vreo 3 luni am facut dragoste pentru prima data, dar din pacate nu totul a fost asa cum mi-am dorit. M-a durut, si i-am spus ca l-am dezamagit iar el mi-a zis ca nu`i asa.De atunci nu mi-a mai propus sa facem dar s-a schimbat in bine, adica vorbeste mai frumos, e mai atent etc Eu cred ca nu s-a simtit bine si ca l-am dezamagit, si de aceea nu mai imi propune sa incercam crying si mi-e frica sa nu-l pierd.ne-am mai,, jucat,, cu degetul si imi spune ca ma doreste, dar doar atat... voi ce parere aveti? sad

Răspuns Câştigător
| multimoak a răspuns:

Cred ca tine la tine destul de mult si nu-l vei pierde. Mai mult ca sigur asteapta sa-ti doresti tu sa mai faceti asta. A facut asta si te-a durut, se simte vinovat poate ca pentru prima oara nu a putut sa te faca sa te simti prea bine. De ce nu incerci sa-l atragi sa intre iar si ii spui ca veti mai incerca pana nu vei mai avea durerea aia. Ii spui ca vrei sa treci alaturi de el prin asta. Crede-ma ca nu te va da la o partewinking

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Crede ca te-a dezamagit el si nu te-ai simtit bine, ca nu e in stare sa o faca bine si s-a inhibat!
Vorbeste cu el si pur si simplu explica-i ca vrei sa mai incercati!

| CevaNormal a răspuns:

Pai domnisoara, ce dracu numai baiatul trebuie sa-ti spuna ca el te vrea? daca nu ai sa interprinzi nimic, sigur ca ai sal pierzi, sau sa te multumesti in cel mai bun caz sa te insele cu altcineva, sa se simta bine in pat, si dupa aia sa vina la tine, ok baftawinking

| madagascar a răspuns:

Eu zic sa vorbiti deschis despre asta, e cel mai bine, el e constient ca tu nu ai experienta, vorbiti despre asta si o sa se rezolve

| mihaela_7915 a răspuns:

Eu zic ca asteapta un pas sh de la tine...cand esti uh pregatita sa incercati din nou sa ii zici sau sa ii arati asta.sigur o sa fie mai bine ca prima data.incercati sh o atmosfera mai romantica lumanari chestii de astea. iti urez succes sper ca ti-am fost de ajutor.mai vb.

| Rizer a răspuns:

Asteapta-timpul face orice!happy

| didu48 a răspuns:

Eu cred ca nu ai de ce sa te ingrijorezi. Odata ce nu s-a schimbat, nu are de ce.Nu o sa te paraseasca. Si din ce spui tu, poate si el s-a speriat de faptul ca te-a durut acea prima oara si ii e frica sa nu se intample asta iarasi. Dar de ce nu ii propui tu?
Poate nu o sa te mai doara iar si o sa va simtiti bine.
Iti spun eu, daca era sa vrea sa isi bata joc de tine insista intruna de atunci de cand ati facut prima oara dragoste. Te iubeste, tine la tine si odata ce ati facut prima data dragoste te iubeste si mai mult. Eu cred ca doar asteapta momentul potrivit. Asta e parerea mea happy

| TheMihutz a răspuns:

Ai gura? Vorbesti romaneste? atunci spune-i ce ai de zis si fa cum trebuie happy

| zuzu_4658 a răspuns:

Eu nu cred ca l-ai dezamagi. orce fata pentru prima oara e normal sa o doara, nu poti face altecav din prima decat sa smti durerea aia si sa fi fericita ca ai facut-o cu persoana iubita. Da s-a schimbat deoarece vede cat de mult ti la el.si i te-ai daruit lui Vorbeste cu el e cela ma bine.sau la's sa vina totul de la sine si nu-ti fie frica ca o sa-l pierzi la inceput asa sunt toate o sa vezi pe parkurs

| ungurubulan a răspuns:

Parerea mea ca e incepator big grin si nu stie sa fie finutz tandru. mai ales dupa atata timp sa stea pe sec 1an. wwooww cred ca e incepator si de aia te durut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ai pus-o.nu-i nimic. daca nu vrei sa te mariti cu el sau el nu vrea sa te ia de soata, mai sunt fete, hahaaaa.cate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat ce tine la o fata.asteapta oricat trebuie si indura.nu merge la alta, doar te roga pe tine daca nu este posibil.intelege

| anre a răspuns:

Chiar tine la tine si te intelege...cand esti pregatita sa incerci din nou sa il iei prin "surprindere"ii vei face o surpriza placuta.