| ady1234 a întrebat:

Sunt in perioada de pubertate si mi-au aparut niste cosuri pe fata. Dupa perioada de pubertate imi vor disparea cosurile? Pentru raspunsul cel mai bun dau funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Bababam a răspuns:

S-ar putea sa tina mult si bine cosurile... eu de vreo 2 ani tot mai chinui cu ele pe majoritatea le sparg, pe unele le mai ascund cu fond de ten. Nu prea le suportam. Sa nu faci ca mine! Pot ramane si semne si da urat rau. Am fost si la dermatolog.E cam vrajeala, pana la urma raman la vorba aia populara, elibereaza-te cu vreo gagica si mai se duc din hormonii aia.

2 răspunsuri:
| UnuAltu a răspuns:

O sati dispara dar cu timpul si nu o sa mori pentru un cos sunt un fel de creme sau nu-s ec sa ti se dezinfecteze zona si dupa iti dispare si cosul

| TheNinthKoopa a răspuns:

Unele dispar dupa, da pe altele o sa trebuiasca sa le spargi.