| powerslidelambo a întrebat:

Sunt indragostit de o fata de 2 ani, in timp ce imi curgeau balele dupa ea, colegul meu de clasa povestea cum au fost amandoi in club si i-a dat sutienul jos in toaleta, apoi cand au fost intr-o excursie au dormit in aceiasi camera si a zis ca a spalat-o pe cap. Cand eram toti la o terasa, a venit vorba de virgine si ei radeau uitandu-se unul la altul. Si mai am un coleg care se lauda ca a muscat-o de gat in club si i-a pus mana "in locuri", era beata. Dupa o scurta relatie cu ea, cand o vedeam goala, ma gandeam daca a facut-o cu grasul ala si ma enervam maxim. Am intrebat daca s-a culcat cu el si a zis ca eu faceam din ochi la altele si daca o iubesc nu ar trebui sa conteze, dar nu a zis da sau nu. Ne-am despartit si acum ma ignora. Credeti ca ma iubeste/m-a iubit vreodata? De ce ma ignora?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Ce a facut ea inainte de a fi impreuna cu tine nu ar trebui sa conteze decat cel mult ca sa iti faci o idee despre ea ca persoana. Daca lucrurile astea s-au intamplat cat era cu tine in relatie atunci e alta situatie si e clar ca te priveste. E greu de spus daca te iubeste dau daca te-a iubit. Cat despre ignorat, asa aleg unele fete sa "pedepseasca" cate un baiat care a facut ceva care le-a deranjat, in cazul de fata ce i-ai reprosat tu. Din nou, daca era in relatie cu tine e dreptul tau sa nu accepti. Daca nu era in relatie cu tine nu uita ca stiai lucrurile astea si tot ai vrut o relatie cu ea si nu e corect sa ii scoti ochii acum.

| powerslidelambo explică (pentru Eireann):

Dar as vrea macar sa recunoasca

24 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spuneau asta ca sa te bage pe tine in boala. Dar daca e adevarat e clar ca fetita umbla din p.om in p.om.

| corbulalbrosu a răspuns:

Oare este chiar atat de greu sa intelegi din ce motiv te ignora? Pune-ti mintea la contributie si vei reusi sa-ti dai seama de unul singur cat de imens de diferita este conceptia voastra in privinta moralitatii in cadrul relatiilor de viata in viziunea voastra.

| powerslidelambo explică (pentru corbulalbrosu):

Poate acele persoane mint despre ea, ca ea nu a zis daca e adevarat sau nu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cred că nu te iubește.
Te ignoră pentru că nu te iubește.
Cred că va mai trebui ceva timp până să înveți că iubirea înseamnă ceva mai mult decât să dai chiloții jos la o fată. Sau sutienul.

| mihai69 a răspuns:

I se rupe de tine, fii liniștit!

| Plato a răspuns:

laughing cati ani aveti, copii?

| powerslidelambo explică (pentru Plato):

Eu 18 si ea 20

| sofisis a răspuns (pentru powerslidelambo):

Wow, si la 20 de ani ea nu are voie sa se fi f***t inainte? Sau cum mai exact sta treaba in capul tau? Viata ei intima de dinainte de tine NU este problema ta sub absolut nici o forma iar daca vrea sau nu sa iti povesteasca, este fix alegerea ei. Grow up kid!

| powerslidelambo explică (pentru sofisis):

Sfdssgdsfg

| ciordeala a răspuns (pentru powerslidelambo):

Cred si eu ca te ignora, sper sa te ignore in continuare, nu o meriti. Esti atat de ofticat si de prost crescut incat iti permiti sa iti bati joc de acel baiat deoarece are cateva kilograme in plus. De ce trebuia sa se culce prima data cu tine?

| powerslidelambo explică (pentru ciordeala):

De ce e bataie de joc sa spui ca e gras

| sofisis a răspuns (pentru powerslidelambo):

laughing)))
Serios? Mai trebuie sa cresti putin baietel. Inca nu esti barbat si inca nu pricepi nimic. Te superi ca un copil mic, ca magaru' pe sac

| Goete a răspuns:

O fata de 2 ani e un bebelus inca

| Crackman a răspuns:

S-a *** cu grasul ala? sau nu.

| powerslidelambo explică (pentru Crackman):

Am doar povestile de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara da tu ai descris o curva... 51% din oameni sunt femei, sigur iti gasesti una ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu dar tot la ea ma gandesc, arata foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am intrebat daca s-a culcat cu el"
Aia nu te privea pe tine indiferent de situatie, te ignora pentru ca esti un mucea si te-a afectat unele chestii care le facea ea. Te-a ranit putin la corason si de ignorat de ignora poate si de frica, dacã mai face anumite chestii din astea si ii dai 2 peste cap de nervi?

| Rux04 a răspuns:

Cică a spălat-o pe cap laughing. Este clar că au făcut-o din moment ce au dormit în aceeași cameră. Te sfătuiesc s-o ignori deși este greu. O fată cuminte nu se îmbată și nu lasă pe oricine să-i pună mâna în locurile intime.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Ba,sincer lasa trecutu in trecut. S-a culcat sau nu, aia o fost atunci si nu mai poti schimba nimic din ce s-o intamplat in trecut. Impac-o, sigur acum iti pare rau ca v-ati despartit. Poti sa-i faci o surpriza de Valentine’s Day poate pana atunci ii trece. Funda?happy

| powerslidelambo explică:

Eu nu inteleg ce e asa amuzant, macar daca ma ajuta-i cu ceva

| powerslidelambo explică:

O sa ies de pe site ca vad ca e de misto-uri mai mult

| Demential69 a răspuns:

Uita-te pe acest canal si o sa vezi multe despre asa ceva : http://t.co.ro/gcNK9I