| lovelyta a întrebat:

E prima intrebare a mea. Am aflat acum cateva zile ca fostul meu prieten vine cu iubita lui intr-o excursie de 7 zile. Eu nu am mai vb cu el de vreo 5 luni cam de cand ne-am despartit si speram ca in excursia asta sa ne impacam. Imi faceam atatea iluzi cum el o sa fie dupa mine toata excursia si ca o sa fim impreuna din nou dar el vine cu prietena lui cu care era si cand a fost cu mine si la care promisese ca renunta dar ce credeam eu ca renunta la prietena lui cu care e de aproape 3 ani pentru o aventura de 3 luni. Nici macar nu ne-am culcat impreuna. Nu stiu daca s-a culcat cu aia sau nu dar stiu ca sunt impreuna inca din scoala generala. Si faza nasoala e ca eu i-am marturisit iubitei lui ca am fost cu el cu scopul de a se certa si de a ramane doar al meu dar ea nici macar nu ma crezut ba m-a facut si curva si m-a facut sa am si probleme cu alte fete din liceu. Ce sa fac ca inca il iubesc foarte mult si nu exagerez cu asta. a fost prima mea relatie mai serioasa si nu pot sa merg in tabara asta si sa ii vad sarutandu-se si eu sa il iubesc atat de mult. Una era in liceu ca nu ii vedeam ca stam la etaje diferite, dar alta e acum intr-o excursie de 7 zile in acelasi autocar si acelasi hotel. Ce sa fac pentru ca vreau sa ma distrez nu sa plang toata ziua si nu vreau sa par afectata de ei. Apropo eu am 16 ani si e o excursie cu liceul. SCuze ca am scris asa mult dar sunt disperata. Help me please happy

Răspuns Câştigător
| katy_3282 a răspuns:

Te inteleg e foarte greu sa vezi baiatul care pina nu demult a fost al tau cu alta! Insa trebuie sa renunti la el.Du-te in tabara si distreazate chiar daca va fi greu! Incearca sa pari nepasatoare si sai ocolesti! Incearca sa-l uiti fiindca chiar daca se va intoarce la tine din nou se va juca si te va parasi!

1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Combina-te cu unul din tabara, numai asa sa-l oftici si pe el. Fa-l sa simta ceea ce simti si tu cand il vezi cu aia. Asta daca mai simte ceva. Incearca sa pari cat mai nepasatoare si indiferenta:-)