| Sebastian_8932 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata si ei ii place de mine dar nu ma iubeste ce sa fac? Sper sa ma puteti ajuta.

11 răspunsuri:
| Viuvi a răspuns:

Sentimentul ei fata de tine poate evolua. Tu exprima-ti dragostea fata de ea.Arata ca iti pasa. poate ca ea nu ti-a zis ca te iubeste din diferite motive. Poate nu e sigura ca tu o iubesti.Fii atent cu ea, ajut-o cand are nevoie si cere-i si tu sprijin...si daca vezi ca tot nu e nimic. poate ai noroc data viitoare!
Succes!

| snepy a răspuns:

Alindoolce vezi cum vorbesti ca iti iei raport

daca o sa ai o relatie cu ea o sa te iubeasca

| sorin a răspuns:

Mai asteapta sa se decidawinking

| abis a răspuns:

Cum adica ii place de tine dar nu te iubeste?! Ai doua solutii: sau insisti sa o cuceresti, sau o lasi in pace si cauti pe altcineva. Poate ca pur si simplu te-ai indragostit de o persoana nepotrivita. Se mai intampla...

| deluxe a răspuns:

Esti pregatit sa faci compromisuri? daca nu....gaseste pe cineva care te iubeste!

| SpikE a răspuns:

O rapesti si apoi lasati imaginatia sa te indrume ce sa faciwinking

| maria_5001 a răspuns:

Cum au zis si ceilalti... fa-o sa te iubeasca. Aratai ca tu o iubesti si ca meriti iubirea ei. Daca insista ca nu si nu vrea sa incerce macar...clar nu merita si ar fi bine sa incerci sa o uiti happy

| spiritul a răspuns:

Iei, ooooo iei. iti ard talpile de nu mai sti nici scrie

| Simona_8441 a răspuns:

Pai fa-o sa se indragosteasca de tine! Trimitei flori, cadouri, invit-o in oras, la cinema. Dar daca nu vrea nu fi prea cicalitor. Dragoste cu sila nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o sa te iubeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi suntem in aceeasi situatie dar m-am gandit o sa ii zic in fata ca nu mai pot traii fara ea si o so sarut fara sa vrea. Ori o dau pe spate ori ma fac de ras!