| alinutzaap a întrebat:

Vorbesc pentru prietena mea! sper sa o puteti ajuta. mie imi place de un baiat...si lui ii place de mine dar nu vrea sa recunoasca de aceea eu vreau sa vad daca ma iubeste cu adevarat si ii fac in ciuda cu un baiat pe nume bogdan baiatu care ma place acum ii este foarte ciuda si se da si el la alte fete ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Stuff a răspuns:

Ce rele sunt fetele ce nesimtiti sunt baieti...sunt fata si ma enerveaza cand un baiat face asa ceva eu o iau ca pe o gluma si ca vrea doar sa se joace cu mine si ca nu ar fi rau sa vad reactia lui daca as fi cu alt cineva stiu ca suna rau dar asta e nu numai baietii sunt rai

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Sa incetezi sa te dai la alti baieti si sa incerci sa vorbesti cu el. Sa ii spui ceea ce simti si daca nu recunoaste nici atunci, inseamna ca nu te place.gaseste pe altcineva

| T4ny4 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate chiar nu te place? Da-te si tu la fete laughing

| rapa a răspuns:

Ce curva proasta cica sa-i faca in ciudalaughing

| alinutzaap explică (pentru rapa):

Si normal sa sufere unpikutz si ellaughing

| alinutzaap explică (pentru rapa):

Si cei cu cuvantu curva heloo...nu esti in pat la mamikahee hee