| xXxGratixXx a întrebat:

Sunt indragostit pana peste cap de o persoana de la vara mea din clasa ea are prieten, ea tine la el. el e prea lejer, se intalnesc odata la 2-3 saptamani la scoala doar ceao ceao si atata nu-si vorbesc la telefon nu nimic. Si ei ii place de mine. oarecum dar nu vrea sa ma faca sa sufar. sunt pe punctul de a se desparti acum la sfarsitul anului. ca el pleaca la facultate. si ei ii va trebui timp sa treaca peste. sunt impreuna de 3 luni eu in vara plec din tara la munca Nu mai stiu ce sa fac toata ziua si toata noaptea numa la ea ma gandesc dorm cate 2-3 ore pe noapte. de 4 zile incoace tot ieseam impreuna doar ca amici. radeam. zambeam. ne simteam bine nu ne sarutam nu ne tineam de mana (sa nu se inteleaga gresit) dar aseara mai spus ca iesim astazi. si azi cand a fost la scoala. mi-a spus ca nea vazut prea multa lume impreuna... si sa nu ne mai vedem. desi tine la mine este totusi ceva de gandit Help?

Răspuns Câştigător
| Baby a răspuns:

PFf eu cred ca ea nu vrea sa fie luat drept o taratura, ba e cu unul ba cu altul. Si zic sa profiti de acest timp si sa nu regreti toata vara ca nu ai fost cu ea. Spune-i ce simti si intreab-o si pe ea ce simte pentru tine. Succes :*

6 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Exact ce zicea si ...baby... spune`i ca ti la ea happy

| nicoll03 a răspuns:

Pai ai putea sa gasesti o modalitate in care ii spui ce simti pentru ea si sa o faci sa inteleaga ca te face sa suferi cand e departe de tine...Si usor usor daca spuii ca tii la ea incearca sa o faci sa se indragosteasca de tine...

| xXxGratixXx explică:

Ea sta la 10km de oras. intr-un "sat" si face naveta. si totdeauna de oriunde as fi... las totul pentru ea si o duc la microbuz sa nu mearga singura pentru ca stiu ce se intampla in ziua de azi am nevoie de ajutor nu stiu ce sa fac. nu mi-a pot scoate din cap. si nici nu vreau. vreau sa fie amea

| xXxGratixXx explică:

Va multumesc din suflet. i-am spus ce simt pentru ea. mi-a zis ce simte pentru mine, astazi am iesit cu ea si l-a sunat pe pretenuso si ala i-a spus sunt cu skate-ul vorbim mai tarziu a lasat-o pentru o placa cu roti nu stiu cum sa mai procedez ca incerc sai fiu aproape cand are nevoie de orice n-are importanta la ce ora oricum va multumesc din suflet un sfat e bine primti oricand

| xXxGratixXx explică:

Am venit cu vesti noi, Aseara am dat un mini party in 4 oameni. Eu ea si inca un cuplu. si m-a luat in brate si ma strans vreea sa ma sarute si eu nu am vrut dupa care a sunat-o pretenuso si mie imi zicea ca vrea sa se desparta de el ca tine la mine ca nu stiu ce dupa care s-a dus la 11:00 sa se int cu ala si a venit la 3 dimineata. dupa care a venit si nici in seama nu m-a bagat nici macar un ceao? a spus dupa aia ca a vorbit cu el si ca dupa bac o sa fie totul oke, si ea a pus botu, si i-am spus dupa bac va pleca la facultate, u ce o sa faci?

| xXxGratixXx explică:

Si nu a stiut ce sa-mi raspunda. a bagat capul in pamant. eu ce am de facut mai departe ca nu ma pot gandi la altceva in afara de ea si se intampla de ceva vreme sad