| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat din satul meu, dar multi alti baieti (din satele din apropiere) miau propus sa le fiu iubita, printre ei sint si unii mai draguti decit prietenul meu.cum sa procedez in privinta asta?

9 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

La sigur ca nu esti indragostit de el, altfel el avea sa fie totul pentru tine, dar ca sa nu faci inima rea nimaniu, cauta vreun baiat de la oras laughing)), ma rog vorba aia: 2 se bat si a3-lea cistiga

| liz23 a răspuns:

Intrebarea este, esti indragostita? Daca nu esti alegeti unul din acei baieti mai draguti si poate dupa un timp si acela te va lasa pe tine pentru una mai draguta... Dai vrabia din mana pe cioara de pe gard...gandeste-te bine ce faci

| Instinkt a răspuns:

Dc sa fii cu cineva dc nu iubesti pe acel cineva a iubi e orbeste nu conteaza cum arata baiatul si conteaza cal iubesti

| stefytm a răspuns:

Sincer nici tu nu stii ce vrei... dupa parerea mea tu nu iubesti...ci tot cauti altul mai frumos sa fie!

| soseta ucigasa a răspuns:

Vai ce poveste mioritica absolut emotionanta... e indragostita de unul, dar ii plac si altii, cata drama...
eu sincer nu vad sa fie o decizie prea grea... daca pentru tine e... inseamna ca ai o problema.

| gabrix a răspuns:

Pai. urmeaza'ti inima laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La tine in sat s-a auzit de menage-a-trois?laughing
Pai daca esti indragostita, si aici te citez, de baiatul ala din satul tau, de ce mai pleci/casti urechea/ochii la/dupa altii?!? Cati ani ai? 16 cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lelisoara iai la rand.ca tu esti genul de vedeta care crede ca are lumea la picioare. da o ai acum.mai vb peste vreo 10 ani.eu pot sa-ti spun cum vei fi tu atunci. dar te las sa vezi singura.ca meriti.

| Adwtsax a răspuns:

Sqmpo ne intrebi de sezonul 3 de la h2o (intrebare postata de ea)v si dupa ne ceri sfaturi despre baieti? catsi ani ai? 10 sau 17?