| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt excitata si multi baieti miau propus sa avem relatii dar i-am refuzat am doar 15 ani am facut bine?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte bine! Nici nu esti dezvoltata sexul in intregime! Viata sexuala la acesta varsta creste pericolul de cancer de col uterin!

| lavynika a răspuns:

Daca te referi la relatii sexuale ai facut foarte bine si te felict pentru ca nu ai cedat.Mai asteapta 1 an 2.:*

| Dizzydizz a răspuns:

Ce naibaa
ai tt viata inainte bay:-\
mai asteapta
pana atunci fa alte chestii care te ajuta sa te "descarci

pana si masturbarea e buna in cazuri ca asteabig grin

| cristinutza_8053 a răspuns:

Depinde ce fel de relatii daca e vorba de... ai facut bine daca faci asta de mica vei regreta cand vei creste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E decizia ta, si odata luata nu poti sa mai schimbi nimic.
mai bine te satisfaci singura! sau macar cu o fata carea are aceeasi dorinta.