| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si multi baieti miau propus sa incep viata sexuala cu ei. ce sa fac?

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Heii esti curioasa? hai nu te lasa pacalita ca nu se intimpla asta in fiecare zi. Stai potolita ca esti mica. si baietii asta vor sa te pacaleasca. Crezi ca ti cumperi blugi si miine ii arunci daca nu ti place?

| ionut_9568 a răspuns:

Desigur ca nu ai doar 15 ani macar pe la 18. 19 ani dar eu te sfatuesc sa nu incepi viata sexuala cu baieti vei ajunge de rasul lumi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti proasta fa ce iti cer ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti proasta sau te prefaci? iti dau eu o bomboana daca te arunci in lac.

Daca tot doresti fa macar cu o fata.

| Sakura_7901 a răspuns:

Esti cam micuta+ca esti minora! Daca baietii iti propun asa ceva nu accepta.Trebuie sa ai o relatie stabila cu un baiat.Nu te grabi daca nu esti pregatita! Daca o faci fa-o protejat...dar...nu cred ca ar trebui sa faci asa ceva!

| Crisy21 a răspuns:

Doamnnneeee. Si tu vrei sa faci asta? Ai 15 ani, ar trebui sa te gandesti inainte de a face pasul acesta, eu iti zic sa nu te grabesti pentru ca daca iti incepi acum viata sexuala cu un oarecare, si dupa mult timp o sa intalnesti pe cineva, pe care il iubesti si ai vrea sa faci dragoste cu el, ai vrea sa fi virgina, si ai sa regreti ca te-a dezvirginat unul dupa strada. Ai grija! Si daca o s-o faci, protejeaza-te!

| pisi nadine a răspuns:

Gandeste-te ca n-o sa mai cresti in inaltime