| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o mare problema. Deci e legat de prietenul cel mai bun al iubitului meu. Vorbesc destul de mult cu el, e chiar de treaba si ne intelegem bine, la inceput zicea ca ma vede ca pe o sora acum spune ca nu poate sa stea fara vocea mea? maaa adica e cel mai bun prieten al iubitului meu ce il apuca asa si ma santajeaza cu cevalaughing ca ii zice iubitului meulaughing ma rog nu e grav si nici nu are legatura cu el da dupa mine poate sa ii zica ca nu e grav. Dar ma suna foarte des si spune ca sunt singura care il amuza, singura cu care ii place sa vb si chiar ma implora doamne ce sa fac:-s? ca nu vreau sa fiu rea cu el si na acum...trebuie sa vb cu el ca nu am altceva ce sa faclaughing
help plizbig grin

7 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Vorbeste cu el. Arata-i ca nu esti interesata de el in acest fel. Nu mai flirta cu el. Spune-i ca tii la iubitul tau si ca nu ai putea sa-l faci sa sufere.
Eu te inteleg ca-ti place cand un baiat iti spune lucruri frumoase, dar gadeste-te cum se va simti iubitul tau daca va afla.

| Pedala a răspuns:

Ia-l tot

| linutza a răspuns:

Bai stii nu cred ca se da la tine. poate ii place sa vb cu tine sau face misto. nu acorda atentzie la cuvintele lui. este prietenul iubitului tau nimic mai mult. nu stii ce este in capul lor. vezi si tu poate este o incercare din partea iubitului tau. ai grija bafta

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Ar trebui sa-i spui prietenului tau.gandeste-te ca poate afla de la el sau de la altcineva si o sa se supere mai rau.acel prieten cred ca s-a indragostit de tine asa ca ar fi cazul sa fi sincera cu el si sa-i spui ca te deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci happy sincer si eu am trecut prin asta si nu stiam ce sa fac dar cel mai tare ma deranja ca toti colegii pr meu il intrebau daca prietenul lui este cu mine sau el?:-s deci lo si eu ma simteam foarte asol pentru ca il iubesc pe pr meu dar nu vreau sa il jignesc pe pr lui ...si eu la fel ma intelegem foarte bine cu el si vbeam foarte mult chiar mai mult decat cu pr meu happy si astea toate au dus la certuri in care sufeream aman2. dar am stat de vorba cu pr meu si cu pr lui si am discutat despre asta si am ramas doar amici.eu te sfatuiesc sa il eviti si sa nu incerci sa vorbiti asa de mult ci mai mult sa vorbesti cu pr tau pentru ca crede-ma stiu ca se va simti foarte nasol cand va afla tk love struck

| maria3111 a răspuns:

Incarca ca te indepartezi de el...

| diy3ze a răspuns:

Hmmm, ai grija un pr de-al meu isi testeaza prietena si m-a pus sa ma dau la ea sa vad daca musca...acum nu stiu depinde dcum e el happy
Incearca sa-l eviti xD