| Covrigel07 a întrebat:

Sunt intr.o problema. Mie si prietenei mele cele mai bune ne place acelasi baiat.
Ideea e ca eu il placeam de mult dar nu i.am zis pentru ca voiam sa diu sigura ca il plac inainte. Si fix in ziua in care m.am hotorat sa ii spun ea mi.a zis ca il place. Si nu i.am spus nici pana acum si ughr. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-i spui macar prietenei tale ca si tu simti aceleasi sentimente fata de baiatul respectiv, dar din cauza timiditatii nu ai indraznit sa iti arati/dezvalui nici ei si nici lui sentimentele tale. Procedand asa poti spera ca iti vei mentine prietenia. Succes.

1 răspuns:
| peperonies a răspuns:

Daca astepti momentul potrivit ti-o iau altii inainte care nu il asteapta.