| Alexandra_4520 a întrebat:

Sunt o fata de 11 ani si iubesc un baiat din cls. mea care are 12 ani dar el nu stie acest lucru(ca eu il iubesc). Ce as putea face? Imi puteti da un sfat? Plz!

Răspuns Câştigător
| iuliana_1903 a răspuns:

Paii. incearca sa te aranjezi.si in pauza reci pe langa el si ciocnestete cu el. apoi cerei scuze. Inreabal daca iese in parca etc.nui spune ca il placi, lasa-l pe el sa faca primul pas!

6 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Pai daca este un baiat din acela ce se crede mare si vai cine este el mai bine lasa sa-ti treaca indragosteala asta de copii pe la 16 ani iubesti cu adevarat ...las ca o sa vezi tu

| iliuta50 a răspuns:

Eu te sfatuesc sa faci urmatorul lucru al ei pe baiat separat sa nu va vada nimeni si ii spui daca tine un secret daca spune da ii spui cal iubesti daca spune da sa fiti fericiti daca spune nu mai ai o sansa pana in clasa a VII.

| danut a răspuns:

Sa mai cresti cel putin 3-4 ani.

| miolina a răspuns:

Esti o fatita obraznica.De ce nu discuta mama ta cu tine despre iubire si sex ambele interzise la o asa varsta? Va regreta familia ta si apoi sa primesti doua palme de la fiecare parinte al tau sa nu te mai gandesti la prostii.

| Alexandra_4520 explică:

Poate si el te iubeste dar nu sti tu!

| Biiancaa98 a răspuns:

Vb cu el pe mess si mai bagate si thu in seama chu el