| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o persoana calma si empatica. Ma nemultumeste faptul ca femeile calme se plictisesc de mine, spre deosebire de cele tupeiste sau cele ușurațice, care sunt foarte receptive. Ce pot face in aceasta privinta?

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai întâlnit încă persoana potrivită.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu e asa.
Polii opusi se atrag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești disperat cu ele de aia se plictisesc.Că e cuminte sau ușuratică tot FEMEIE e, nu e mai buna una ca altă, doar tu le consideri așa.

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu alege calea ușoară, pentru ca tu vei trage consecințele mai târziu. E ușor sa începi o relație cu o fata tupeista, dar pentru personalitatea ta nu este recomandat. Mai bine aștepți, te zbați și pana la urma îți găsești tu o fata linistita. Succes!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu ai dat de femeia potrivita