| mariuschakra12 a întrebat:

De ce femeile din ziua de azi sunt asa tupeiste?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce bărbați se dau victime si băieți cuminți dar vor de fapt vaginul lor?

Răspuns utilizator avertizat
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vrei sa zici ca nu mai exista timide sau simpatice?

| Drimmero a răspuns:

Ca sunt timide nu va plac, ca sunt tupeiste nu va plac, nu le mai judecati atat, lasati-le sa fie naturale. Foarte bine ca sunt tupeiste daca sunt destui masculi care fac pe ei iar ele iau initiativa.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru mariuschakra12):

Tupeista inseamna sa fie indrazneata, sa stie ce vrea, ferma pe pozitii, tupeul nu inseamna neaparat sa injuri ca la usa cortului sau sa se comporte ca o ghiolbanca.

| Mosotti a răspuns:

Nu in ziua de azi, asa au fost mereu, doar ca nu se prea mediatiza si nu stiai tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru mariuschakra12):

Eu nu lucrez deloc, nu stiu cat de usor sau greu e sa ajungi freelancer, se ajunge usor pe axa programare cam.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu conteza, nu imi pasa si nici tie nu ar trebui. Nu conteaza de ce ceva/cineva e intr-un anume fel, ci doar cum trebuie sa te raportezi la realitatea in care vietuiesti pentru a-ti fi bine.

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Ca e plin de **** ca tine

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pe tine se base toata lumea

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns (pentru mariuschakra12):

Ai o gandire sătească