| RAY a întrebat:

Sunt oare femeile mai emotionale ca barbatii? Se lasa femeile mai repede conduse de impulsul sexual, emotional fata de barbati? Barbatii gandesc mai rational?

39 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Deci ce exemplu mai clar si realist de atat vrei https://www.youtube.com/watch?v=uCBNvI9AECA in mai putin de 2 minute a facut-o praf adica mai exact 1:53 de minute. Gandeste-te ca poate si sora ta mai mica sau chiar fica ta in viitor ar putea sa dea peste genul acesta de oameni si o distruge.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Trebuie o schimbare, legi mai bune, asta va veni dar in timp, gunoiul ala merita puscaria

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Deci cand un baiat ii face botezul unei fete in 1:53 de minute trebuie sa iei o gura mare de aer ca s-ar putea sa ramai fara pana la final.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Citez ce ai spus tu: "Trebuie o schimbare, legi mai bune," pe astia din guvern nu ii intereseaza de noi pana si Basescu a batut-o pe nevastasa si stirea a fost facuta publica de presa deci ce sa mai vorbim.
Gandeste-te e exact cum am spus s-ar putea sa fie sora ta mai mica sau in viitor poate ca fica ta sa de-a peste unu din asta sau chiar nepoatele tale, nu sti ce e pana maine oamenii sunt rai de fel. I s-ar putea intampla ori cui asta nu numai acelei fete de pe camp sau fetei de la Caracal.
Vorba unui puscarias "In viata sunt doar doua directii inainte sau sus sti tu unde" https://www.youtube.com/watch?v=t7cCDvSrZ0w

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Citez ce ai spus tu?: "Barbatii gandesc mai rational?" da asa-i dar asta depinde si de IQ acum depinde pe cine intrebi.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Si Vlad Tepes gandea destul de rational cand ti-o tragea practic te aranja definitiv mai exact te ridica la cer cat mai spus sa fi cat mai aproape de Dumnezeu si sa vezi pacatele omenirii de sus. Cam asa ceva e cu gandirea rationala "Dupa fata si rasplata".

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Am scris eu asta?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru RAY):

Mai uitate la intrebarea postata de tine prima data la inceput.

| RAY explică (pentru Pricope_Marius_1997):

E intrebare omule nu afirmatie