| Hamed134 a întrebat:

Sunt persoane care au o alta orientare sexuala pe acest site?
Dacă da, credeti că relatia voastra o sa functioneze?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alta orientare decat cine?

| sofisis a răspuns:

Relatiile, indiferent de natura lor, au aceleasi sanse sa mearga sau nu : 50-50. Tine de fiecare individ in parte. Nu cred ca difera ideea doar pentru ca e vorba de 2 barbati sau 2 femei.

| HazelEyes77 a răspuns:

Eu zic ca sunt... faceai un sondaj? Prefer relatiile de durata deci sper din toata inima sa functioneze indiferent daca sunt cu o fata sau cu un baiat.

| Lawrrrr a răspuns:

Dap, sunt cateva, printre care si eu. Relatiile nu prea tin, majoritatea cauta in general sex, pentru ca nu sunt pregatiti pentru o relatie standard cu o persoana de acelasi sex, insă iubire poate exista.