| Nica696969 a întrebat:

Sunt singur de un an, fara relatie, no stress, dar aproximativ odata pe luna, o visez pe fosta + pe cine am pus ochii zilele astea si le visez ca fac dragoste cu ele, cand ma trezesc, ma trezesc cu un sentiment de dragoste si dor, imi vine sa-i scriu tot lu fosta mea prietena, dar ma opresc pentru ca este o parasuta, adica, schimba unul la 3 zile, pur si simplu sunt indragostit de corpul ei, dar vreau sa scap de acest sentiment. De ce tot apare dupa un an de zile? Nu o mai iubesc dar asa ma trezesc pr moment, cand ma mai gandesc asa in gol, tot acelasi feeling. Ce pisici se intampla?

Răspuns Câştigător
| NameInUse a răspuns:

Am patit si eu ceva asemanator, intretine relatii intime cu altcineva si dupa vezi ca-ti trece de tipa aia

| Nica696969 explică (pentru NameInUse):

Treaba e ca am facut asta deja, e gandul ala "ea e mai buna" e femeie de top cum s.ar zice, dar parasuta

| NameInUse a răspuns (pentru Nica696969):

Ce poate sa faca una pot s-o faca si celelalte. Invata-le pe astea cum vrei si cine stie? Poate o sa-ti placa mai mult