| anaid2406 a întrebat:

Sunt singura care nu a inteles mare lucru din " loverboy"? adica la sfarsit nu am inteles deloc care a fost faza...imi poate spune cineva ceea ce eu nu am inteles? multumesc anticipatwinking ps: scuzati categoria, este cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapid:d

1 răspuns:
| harciog a răspuns:

Tot filmul nu a insemnat pentru mine decit o incercare dramatica de a copia un stil de viata strain total tarii noastre.De tot rahatul.